• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mevlanadanismanlik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905426227022
  • https://twitter.com/mvlndanismanlik
  • https://www.instagram.com/mevlanadanismanlik/
  • https://www.youtube.com/channel/UCyJUV-EVc3ZFlQM-CRU6hKw

Takvim

Misyonumuz

Mevlana Danışmanlık belirlediği değerlere, sunduğu hizmete, sahip olduğu uzman ve profesyonel kadroya inanarak, standardları belirleyen sektörün en büyük markası olmayı vizyon olarak benimsemiştir. Bugüne kadar yaptığı işlerin sağladığı güvenilirlik payesini en üstte tutarak, iş ahlakı ve sağlam kurumsal yapı içerisinde, ihtiyaç duyulan her alanda kendisine güvenen şirketler için eksiksiz çalışmalar gerçekleştirmek ve değer yaratan bir kurum olmaktır. Yola çıkarken, devam ederken ve geleceği planlarken, değerlerimizin ve hedeflerimizin doğrultusunda özgün standartlar belirlemenin gerekliliği kendini göstermiş, bu gereklilik sonucu Mevlana Danışmanlık Kalite Politikası şekillenmiştir.

1. Verdiğimiz hizmetler müşteri odaklıdır. Biz aldığımız sorumluluğu zamanlaması ve kalitesiyle, bir defada eksiksiz olarak yerine getirme prensibiyle çalışırız.
2. Çağdaş bilince sahip bir kurum olarak biliriz ki başarının temelinde ekibimiz vardır. Bu gerçek ışığında; - Ekibimizin gelişimini kendi gelişimimiz olarak görür, gerekli eğitim aktivitelerini planlar ve uygularız. - Bizi değerli kılan ve başarıya götürenin ekibimiz olduğunu bilir, onların başarısını takdir eder ve hak ettikleri değerle karşılanmasına özen gösteririz.
3. Kuruluşumuzun her kademesinde “Kalite Yönetim Sistemi”ne uyacağımızı taahhüt ederiz.
4. Sürekli iyileşmeye inanırız. Ortaya çıkan problemlerin tekrarlanmaması ve çıkması muhtemel sorunların önüne geçilmesi için temelden önlem alırız.

Geçmişten öğrendiklerimizi geleceği sağlam temellere oturtmak için kullanırız. Bugün “Mevlana Danışmanlık” tüm bu yazdığımız tespitlerin, değerlerin, çalışmaların ve hedeflerin ortaya çıkardığı sonucun adıdır. Sonuçtan memnun ama daha iyisine inanan bir azimle “Mevlana Danışmanlık” olmaya devam edeceğiz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret16049
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.838228.9538
Euro31.577431.7039
Hava Durumu
Saat