• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mevlanadanismanlik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905426227022
  • https://twitter.com/mvlndanismanlik
  • https://www.instagram.com/mevlanadanismanlik/
  • https://www.youtube.com/channel/UCyJUV-EVc3ZFlQM-CRU6hKw

Takvim

Hakkımızda

                     
Kuruluşumuz; hibe, yatırım, ithalat ve ihracat konularında istisna, muafiyet ve haklardan yararlanmak için gerekli olan, uzun bürokratik süreçler sonucunda edinilebilecek belgeleri ve bilgileri temin ederek zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldırmaktadır. Kalite yönetim sisteminin ve uzman kadrosunun kurulduğu günkü dinamizmi sayesinde yaklaşık 500 kuruluşun danışmanlık hizmetini başarıyla sürdürmekte ve yenilikleri yakından takip ederek birikimlerini paylaşmaktadır. MEVLANA DANIŞMANLIK kısaca, fikirlerin hayata geçirilmesinde çözüme giden yolu kısaltır...
Bilmek önemlidir. Zira bilgi, karar vermeyi kolaylaştırır. Doğru düşünmeyi, geçerli sonuca ulaşmayı, gerekli hamleyi yapmayı sağlar. Hizmet veren, hizmeti alandan daha çok bilmekle yükümlüdür.
Düşüncelerimizi doğru ifade edebilmek gerektiğine inanırız. Zira biz düşüncelerimizi aktarıyorsak, ister istemez karşımızda ki de bizimle ilgili düşünecektir. Bunu yaparken kullanılması gereken tüm bilgileri eksiksiz vermek, ulaşacağı sonucun sağlıklı olması açısından önemlidir. Bu Siz’ lere karşı olduğu kadar kendimize karşı da sorumluluğumuzdur.
Öncelikle belirtmek gerekir ki “Mevlana Danışmanlık” iş dünyasında iki kilit nokta olduğuna inanır: Bilgi ve Zaman...
Her işin bir yöntemi vardır. İşin icap ettirdiği gerekler usulünce yerine getirilirse, o iş amacına uygun şekilde ilerler ve nihayete ulaşır. Ancak iş ve yöntem ne olursa olsun, başlangıçta, devam safhasında ve sonuca ulaşıldığında her zaman esası teşkil eden tek bir husus vardır: Bilgi... Bildiğiniz ölçüde işe başlar, bildiğiniz kadar ilerler ve nihayetinde bilginizin götürdüğü yerde sonuca ulaşırsınız. O halde hedefiniz ne kadar büyükse bilginizde o denli büyük olmalıdır. Geneli ama daha da önemlisi ayrıntıları bilmek ve ona göre hareket etmek iş dünyasının hata kabul etmez gerçeğidir. Atladığınız her ayrıntı size bir engel, rakiplerinize bir avantaj olacaktır.
Ve zaman... İş dünyasında zaman kavramı, bilgiye ulaşma ve onu doğru kullanma ile ifade edilebilir. Zamanı doğru kullanırsanız devamlılığı korur hedefinize doğru ilerlersiniz. Aksi durum hedeften sapmanıza ve kontrolü kaybetmenize neden olur.

Özetlemek gerekirse; bilgi, iş dünyasında ilerleyebilmek için sahip olmanız gerekenlere vâkıf olmak, zaman ise bunlara en hızlı şekilde ulaşmak ve devreye sokmaktır. Mevlana Danışmanlık’ ın yola çıkarken yaptığı tespit budur. Tespitin yapılmasıyla da izlenecek yol ve verilecek hizmet kendiliğinden belirmiştir:
- Siz’ lere ihtiyacınız olan bilgiyi sunmak,
- Bu bilgiler doğrultusunda belirlenen bürokratik şartları yerine getirmek,
- Zaman ve iş gücü kaybını engelleyerek kurumların hedeflerine ilerleyişini güvence altına almak.

İşte “Mevlana Danışmanlık” 2010 yılında, ortaya koyduğu bu tespitler ışığında başladığı hizmet hayatında, şirketlere yatırım, ithalat ve ihracat konularında istisna, muafiyet ve haklardan yararlanmak için gerekli olan belge ve bilgileri temin ederek zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldırmaktadır. Bugüne kadar yüzlerce kuruma danışmanlık yapmış, yol göstermiş ve bilgi sağlamıştır. Danışmanlık hizmetini başarıyla sürdüren kurumumuzun kendisine belirlediği hedef de üstlendiği sorumlulukla eşit büyüklüktedir.

Mevlana Danışmanlık belirlediği değerlere, sunduğu hizmete, sahip olduğu uzman ve profesyonel kadroya inanarak, standardları belirleyen sektörün en büyük markası olmayı vizyon olarak benimsemiştir.
Bugüne kadar yaptığı işlerin sağladığı güvenilirlik payesini en üstte tutarak, iş ahlakı ve sağlam kurumsal yapı içerisinde, ihtiyaç duyulan her alanda kendisine güvenen şirketler için eksiksiz çalışmalar gerçekleştirmek ve değer yaratan bir kurum olmaktır.

Yola çıkarken, devam ederken ve geleceği planlarken, değerlerimizin ve hedeflerimizin doğrultusunda özgün standartlar belirlemenin gerekliliği kendini göstermiş, bu gereklilik sonucu Mevlana Danışmanlık Kalite Politikası şekillenmiştir.

1. Verdiğimiz hizmetler müşteri odaklıdır. Biz aldığımız sorumluluğu zamanlaması ve kalitesiyle, bir defada eksiksiz olarak yerine getirme prensibiyle çalışırız.

2. Çağdaş bilince sahip bir kurum olarak biliriz ki başarının temelinde ekibimiz vardır. Bu gerçek ışığında;
- Ekibimizin gelişimini kendi gelişimimiz olarak görür, gerekli eğitim aktivitelerini planlar ve uygularız.
- Bizi değerli kılan ve başarıya götürenin ekibimiz olduğunu bilir, onların başarısını takdir eder ve hak ettikleri değerle karşılanmasına özen gösteririz.

3. Kuruluşumuzun her kademesinde “Kalite Yönetim Sistemi”ne uyacağımızı taahhüt ederiz.

4. Sürekli iyileşmeye inanırız. Ortaya çıkan problemlerin tekrarlanmaması ve çıkması muhtemel sorunların önüne geçilmesi için temelden önlem alırız. Geçmişten öğrendiklerimizi geleceği sağlam temellere oturtmak için kullanırız.

Bugün “Mevlana Danışmanlık” tüm bu yazdığımız tespitlerin, değerlerin, çalışmaların ve hedeflerin ortaya çıkardığı sonucun adıdır. Sonuçtan memnun ama daha iyisine inanan bir azimle “Mevlana Danışmanlık” olmaya devam edeceğiz.
Gitmek istediğiniz yerleri size adım adım tarif eden ve her adımınızda yanınızda olup hedefinize en kısa zamanda ve en doğru şartlar altında ulaştığınızdan emin olan kişiye sosyal hayatta dost diyoruz. İş hayatında ise bunun adı “MEVLANA DANIŞMANLIK”dır.
Yatırım, ithalat ya da ihracat. Hangisini yaparsanız yapın, her birinde sizi bekleyen sayısız ayrıntı var. Belgeler, izinler, düzenlemeler... Tüm bu ayrıntılar için ise üç farklı tabir mevcut: Genel tabirle Bürokrasi, İş adamlarının tabiriyle Zaman Kaybı, “MEVLANA DANIŞMANLIK”ın tabiriyle Uzmanlık Alanı

MEVLANA DANIŞMANLIK olarak bizim sunduğumuz hizmet; iş alanınıza özel, istisna, muafiyet ve haklardan yararlanmak için gerekli olan belgeleri ve bilgileri temin ederek zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Zaman ve paranın aynı anlama geldiği günümüz ekonomi ve iş dünyasında, sizin tüm zamanınızı asıl işinize ayırabilmeniz için biz tüm zamanımızı ihtiyacınız olan bilgi ve belgelere ayırıyoruz.

Biz, söz konusu iş ise zamanın en değerli sermaye olduğunu kabul eder, işte uzmanlığa inanır işi uzatmaktan kaçınırız. Herkes çözüm yolu ararken biz bildiğimiz yolların en doğrusunu, en kısasını önünüze koyarız.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret17638
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.936531.0605
Euro33.581633.7162
Hava Durumu
Saat